Кролевецька громада вшановує пам’ять жертв голодомору
Пам'ятні дати 11:15, 23.11.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні Кролевчани хвилиною мовчання і покладанням квітів вшанували пам’ять жертв Голодомору.
Колоски, квіти пам’яті та запалені свічки були покладені до пам’ятного знаку жертв голодоморів.
«Просимо завжди пам‘ятати цю жахливу сторінку історії, щоб унеможливити повторення таких подій та усвідомлювати цінність людського життя», – зазначили у Кролевецькій міській раді.
Також мешканців громади закликали, сьогодні о 16:00, запалити Свічку пам’яті і вшануємо хвилиною мовчання невинно загиблих.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
