Виговська

Кролевецька майстриня – стипендіатка голови Сумської ОДА

Персоналії | 19:10, 28.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації, у 2019 році стипендію губернатора будуть отримувати 20 видатних жителів Сумщини, серед яких і кролевецька ткаля Людмила Минтус.

Як зазначають на сайті Кролевецької РДА, дана грошова винагорода надається провідним творчим працівникам області, ураховуючи вагомі досягнення та значний внесок у розвиток і пропаганду національної культури,високу професійну майстерність, активну громадянську діяльність.

Людмила Миколаївна Минтус – майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище», член національної Спілки народних майстрів України. Витканий її руками рушник прикрашає штаб-квартиру ООН.

“За понад три десятки років роботи їй вдалось підготувати немалознаних в Україні майстринь красного переборного ткацтва. Вся її ніжно-трепетна душа віддана кролевецьким оберегам та вихованцям. Як і на своїй малій батьківщині, так і далеко за її межами кролевецька берегиня популяризує кролевецькі узори – знані в світах наші рушники,проводить майстер-класи,бере участь у просвітницьких заходах – зустрічах, конференціях, семінарах. Людмила Миколаївна внесла неоцінений вклад в скарбницю народних промислів України, збагативши її кролевецькими шедеврами”, – йдеться в повідомленні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: