Кролевецька міська рада не підтримала Заяву фракції “ЄС” щодо “формули Штайнмайєра” + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 4 жовтня, фракція Європейської солідарності в Кролевецькій міській раді винесла на розгляд депутатів Заяву щодо суспільно-політичної ситуації в Україні та дії керівництва держави. Її зачитав депутат міської ради Євген Тригуб.

У Заяві йшлося про те, що анонсовані 1 жовтня Президентом України Володимиром Зеленським наміри з реалізації так званої “формули Штайнмайєра” є, на їхню думку, неприхованою здачею національних інтересів і початком капітуляції України.

“У наслідок реалізації так званої “формули Штайнмайєра” Україна отримає саме легітимізацію та тривале консервування терористичних окупаційних адміністрацій в окремих районах Донецької і Луганської областей через проведені вибори, що остаточно закріпить присутність представників териристичних окупаційних адміністрацій у владі на національному та регіональному рівні. Усе вищевказане стане можливим після імплементації нового законодавства про особливий статус та внесення змін до Конституції України”, – написано в Заяві.

Також, фракція ЄС запорпонувала підтримати вимогу до Президента України, припинити практику прийняття доленосних для держави рішень без урахування думки суспільства та за його спиною, й заклик до всіх проукраїнських сил, що представлені у Верховній Раді України, заблокувати ухвалення нової редакції та не допустити продовження дії Закону України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”.

Думки депутатів розділилися, передувала голосуванню широка дискусія. В підсумку, за підтримку Заяви фракції ЄС у міській раді проголосувало 10 депутатів та 8 депутатів – утримались. Тож рішення не було прийняте і Заява не була підтримана.

Головне фото: president.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: