Кролевецька міська рада схвалила вступ до “Асоціації об’єднаних територіальних громад”

 Поділитися

Поділитися в

Своїм рішенням від 29 листопада Кролевецька міська рада прийняла рішення стати членом асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація об’єднаних територіальних громад”.

Рішення про членство було прийняте з метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвиту, захисту прав та інтересів ОТГ. Представляти Кролевецьку ОТГ в асоціації уповноважено голову громади Олександра Бобровицького.

Довідка: Для вирішення нагальних питань та покращення міжмуніципальної консолідації 25 листопада 2016 року за ініціативи трьох ОТГ – Новоукраїнської міської ради (Кіровоградська обл.), Пирятинської міськради (Полтавська обл.) та Новоборівської селищної ради (Житомирська обл.) було створено Асоціацію об’єднаних територіальних громад. 

Асоціація ОТГ як загальноукраїнське об’єднання місцевого самоврядування є недержавною, неполітичною та некомерційною організацією. Свою діяльність вона засновує на визнаних у Європі підходах,  розвиваючись на базі методології рекомендованої Радою Європи для асоціацій органів місцевого самоврядування і практичного досвіду Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR).

Організація створена  для поширення найкращих практик  сучасного та інноваційного управління громадами, а також захисту їх законних прав та інтересів. Окрім того, вона покликана забезпечити практичне впровадження реформ та позитивних змін в кожній громаді. Усе це завдяки постійному діалогу та співпраці органів місцевого самоврядування з усіма зацікавленими сторонами, що сприяють проведенню реформи місцевого самоврядування, децентралізації та секторальних реформ.

З моменту створення Асоціація вже об’єднала понад 200 нових громад з усіх регіонів України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: