Виговська

Кролевецька ОТГ може отримати ЦНАП європейського зразка

 Поділитися

Поділитися в

Кролевецька ОТГ, а також  ще кілька громад Сумщини стали переможцями фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг. Про це повідомили на сайті Кролевецької РДА.

Комісія з відбору Програми «U-LEAD з Європою», у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала майже 250 заявок від органів місцевого самоврядування, які були допущені до розгляду, та відібрала 150 кандидатів до участі в Програмі. Серед них – 7 кандидатів від Сумщини. Це Березівська, Боромлянська, Зноб-Новгородська, Кролевецька і Тростянецька ОТГ, а також міста Глухів та Ромни.

Як повідомляють на сайті https://tsnap.ulead.org.ua, включення до списку переможців не означає безумовної підтримки або ж підтримки в повному обсязі, оскільки значна кількість заявок ще потребують належного офіційного підтвердження зобов’язань та перевірки інформації.

Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візиту спеціалістів до кожної громади з метою детального оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації  та створення ЦНАП.

Починаючи з 21 травня 2018 року з кожною громадою зі списку будуть індивідуально контактувати уповноважені спеціалісти Програми. Протягом травня-липня 2018 року для кожної громади буде складено детальне технічне завдання із зобов’язаннями громади і Програми.

Загалом відбудеться чотири раунди, в кожному з яких буде обрано до 150 кандидатів для участі в Програмі. Так, до квітня 2020 року буде здійснена підтримка до 600 громад для модернізації та створення Центрів надання адмінпослуг.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: