Виговська

Кролевецька прокуратура повертає у державну власність земельну ділянку вартістю понад мільйон гривень, що орендує місцеве ТОВ

Прокуратура | 16:18, 27.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Кролевецьким відділом Шосткинської місцевої прокуратури вивчалося питання щодо законності використання товариством з обмеженою відповідальністю земельної ділянки державної власності, що розташована в межах Кролевецького району Сумської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

За результатами проведення земельних торгів між ГУ Держгеокадастру у Сумській області та ТОВ укладено договір оренди земельної ділянки площею майже 75 га. Як встановлено, за ТОВ рахується заборгованість із сплати орендної плати за користування земельною ділянкою за договором оренди землі

“Так, як відповідно до ст. 141 Земельного кодексу України підставами припинення права користування земельною ділянкою є систематична несплата земельного податку чи орендної плати, а ст 32 Закону України «Про оренду землі», на вимогу однієї із сторін, договір оренди може бути достроково розірвано за рішенням суду в разі невиконання сторонами обов’язків, передбачених умовами договору. Відповідно до договору про оренду земельної ділянки передбачено, що у разі несплати орендної плати дія договору оренди землі буде припинена шляхом розірвання”, – роз’яснюють у Кролевецькому відділі Шосткинської місцевої прокуратури.

З огляду на вищевикладене, Кролевецьким відділом Шосткинської місцевої прокуратури, в порядку господарського судочинства, спрямовано позовну заяву в інтересах Держави до ТОВ про розірвання договору оренди землі, повернення земельної ділянки площею вартість якої більше одного мільйона гривень. Ухвалою Господарського суду провадження у справі відкрито та призначено підготовче засідання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: