Виговська

Кролевецька ЦРЛ отримає препарат для лікування COVID-19

Медицина | 10:37, 9.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

2 квітня від французької компанії-виробника Sanofi Україна отримала перші 3000 упаковок препарату «Плаквенил» – для лікування інфікованих коронавирусом. 73 упаковки препарату (4380 таблетки) надійшли на Сумщину з Міністерства охорони здоров’я України. Вони розраховані на лікування майже 365 осіб.

Препарат отримають 9 медустанов області першої хвилі –це обласна інфекційна лікарня, перинатальний центр, Сумська дитяча міська лікарня Св. Зінаїди, Тростянецька міська лікарня, Конотопська, Роменська, Шосткинська, Кролевецька і Білопільська ЦРЛ.

Також в області створено резерв цих ліків, препарат видаватиметься за потребою. Резерв є і в МОЗ – 700 упаковок, якщо знадобитися їх направлять в регіони.

«Препарат належить до групи протималярійних, він блокує рецептор, до якого вірус чіпляється у дихальній системі, і, як наслідок, вірус покидає організм. Відповідно до державного протоколу, медпрепарат може застосовуватися для лікування осіб із середньотяжкими і тяжкими формами захворювання. «Плаквеніл» має побічну дію, тому ми його можемо призначати тільки у тих випадках, коли є така необхідність», – повідомила голова групи експертів з питань інфекційних хвороб управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ірина Троцька.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: