Кролевецька ЦРЛ не прийматиме хворих, через спалах коронавірусної інфекції

Коронавірус | 15:41, 24.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 липня, на сесії Кролевецької районної ради з терміновою інформацією виступив головний лікар Кролевецької ЦРЛ Сергій Побивайло. Він одразу заначив, що ситуація не проста і напружена.

Цими днями коронавірусну інфекцію підтвердили у трьох мешканців району: двох – з Кролевця та одного з Алтинівки. Серед захворівших і медичний працівник Кролевецької ЦРЛ. Інші двоє виявлених коронавірусних хворих знаходилися на лікуванні у ЦРЛ. У однієї з них два ІФА-тести дали негативний результат і лише ПРЛ-дослідження у обласному лабораторному центрі підтвердило у жінки COVID-19.

За словами Сергія Побивайла, втсановлена велика кількість контактних осіб. Потрібно дослідити близько 100 зразків на наявність інфекції. Вони вже зібрані та відправлені і на вихідних чекають на результат. До встановлення об’єктивної картини розповсюдження даної хвороби, Кролевецька ЦРЛ припиняє прийом хворих, як в плановому, так і в екстренному порядках. Ургентних хворих будуть направляти до Шостки.

Наразі, в інфекційному відділенні Кролевецької ЦРЛ перебуває п’ятеро хворих з коронавірусною інфекцію, з них двоє – з Глухівського району.

Головний лікар Кролевецької ЦРЛ, з вже отриманого досвіду, зауважив, що ситуація не проста, адже не визначено джерело зараження і вірус, як видно з епідеміологічного дослідження, не “завезений”, а циркулює у нас. Тож, підкреслив Сергій Побивайло, варто посили дотримання людьми карантинних обмежень.

Нагадаємо, наша лікарня визначена, як лікарня першої хвилі у боротьбі з Covid-19.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: