Кролевецька ЦРЛ стала підприємством

Медицина | 14:07, 22.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькій районній раді, на засіданні сесії, депутатський корпус підтримав рішення про реорганізацію шляхом перетворення Кролевецької центральної районної лікарні у комунальне некомерційне підприємство «Кролевецька центральна районна лікарня» Кролевецької районної ради Сумської області.

Дане питання було прийняте, після заслуховування інформації від головного лікаря Кролевецької ЦРЛ Сергія Побивайла щодо старту медичної реформи у вторинній ланці медичної допомоги.

Нагадаємо, в серпні 2018 року, згідно з рішенням депутатського корпусу районної ради, комунальним некомерційним підприємством став Кролевецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги, який до цього був комунальним закладом

Дана реорганізація здійснюється на вимогу законодавства, щоб центр міг надавати людям послуги та співпрацювати з Національною Службою Здоров’я. Також, у рішенні районної ради вказано, що на меті є підвищення рівня медичного обслуговування населення, якості обстежень, діагностики та лікування захворювань мешканців Кролевецького району.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: