Кролевецька ЦРЛ є учасником грантового проекту Уряду Японії

Медицина | 21:55, 1.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 1 липня, до Кролевецької центральної районної лікарні завітала представниця Посольства Японії, координатор проекту «КУСАНОНЕ» Анна Бушма.

Наша лікарня стала учасником грантового проекту Уряду Японії з людської безпеки і подала документи на отримання допомоги з придбання відеоколоноскопу. Проект Кролевецької ЦРЛ пройшов до другого етапу відбору, який і передбачає ознайомчий візит координатора. Вартість проекту понад 1,6 мільйона гривень.

Про нагальність створення потужної діагностичної бази в Кролевецькій лікарні і можливості забезпечити якісною медичною допомогою мешканців району говорили керівники району та голова Кролевецької ОТГ.

Головний лікар Кролевецької ЦРЛ Сергій Побивайло запевнив гостю, що не дивлячись на складну ситуацію в медичній галузі, зокрема в частині незабезпечення заробітною платою, в лікарні є можливість забезпечити належне утримання і експлуатацію медичного обладнання. Підготовлені фахівці, які будуть працювати з колоноскопом. До того ж є нагальна потреба для раннього виявлення захворювань, що діагностуються з допомогою даного устаткування. Наразі, на такі обстеження направляють у інші медичні заклади області до 800 мешканців району в рік.

Дана грантова програма реалізується через благодійні фонди, зокрема для Кролевецької ЦРЛ – це благодійний фонд «Технологія» з міста Суми. Даний фонд неодноразово допомагав медичним закладам Сумщини.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: