Кролевецька ЖЕК надала роз’яснення щодо надання та припинення нарахування субсидій

 Поділитися

Поділитися в

Кролевецька ЖЕК доводить до відома громадян, що за рішенням комісії, надання раніше призначеної житлової субсидії припиняється за поданням структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, управителів, об’єднання, виконавців комунальних послуг.

Припиняється надання населенню субсидій у разі, коли:

1) домогосподарству припинено надання житлово-комунальної послуги (послуг) внаслідок того, що громадянин має ЗАБОРГОВАНІСТЬ за житлово-комунальні послуги;

2) громадянин не виконує зобов’язання за договором про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.

“Громадян, які отримують субсидію і мають заборгованість за житлово-комунальні послуги просимо звернутись в ЖЕК для укладення договору реструктуризації (погашення) заборгованості”, – підкреслюють на підприємстві

Громадяни, яким пільга надається у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість Фактично Спожитої Послуги, з урахуванням суми пільги, перерахованої виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, є заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, пільга буде надаватися з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: