Кролевецьке підприємство УТОС отримало пільги з оподаткування

 Поділитися

Поділитися в

Кролевецьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих отримало право на користування пільгами з оподаткування ще на рік. Про це повідомляється в Департаменті соціального захисту населення Сумської ОДА.
Таке рішення ухвалили під час засідання комісії з питань надання підприємствам громадських організацій інвалідів права на користування пільгами.

«Наше підприємство займається об’єднанням громадян з порушеннями зору та надання їм допомоги в професійній, трудовій, соціальній реабілітації, підвищенні ними свого професійного рівня. Із загальної кількості працівників (35 осіб), 24 – з інвалідністю», – зазначив Олег Климов, директор Підприємства об’єднання громадян (релігійної організації, профспілки) Кролевецьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих.

За його словами, наразі планується створення додаткових робочих місць для осіб з інвалідністю, що відбудеться після запуску нових ліній виробництва. За кошти обласного фонду соціального захисту інвалідів було відремонтовано устаткування з виготовлення вуличної плитки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: