Кролевецькі аграрії, підприємці та депутати долучилися до боротьби з негодою

 Поділитися

Поділитися в

На вихідних комунальні служби міста, підрядні організації та працівники агроформувань здійснювали розчистку Кролевця від снігу. Про це повідомляють на сайті Кролевецької міської ради.

Як розповіли в профільному управлінні, місту допомагали на благодійній основі в розчистці снігу ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» (центральні вулиці міста) та ТОВ «Кролевець елеватор» (мікрорайон Подолове). Також за власною ініціативою, виїхав на розчистку снігу по деяким вулицям мікрорайону Андріївка представник ФГ «Стариченко».

Договори підряду на розчищення мікрорайонів від снігу укладені з ФОП «Ткаченко» (Гончарівка, мала Гончарівка та Кучерявий хутір) та ФОП «Дячок» (від бульвару Шевченка до мікрорайону Козин), усі інші вулиці, провулки та мікрорайони розчищав транспорт МКП «Ремдільниця».

Як поінформував директор комунального підприємства Олексій Дердун, у суботу та неділю до розчищення міста від снігу було залучено 6 одиниць техніки, на підсипку доріг використали 14 тон суміші, зупинки та пішохідні доріжки вручну чистили працівники підприємства.

За інформацією начальника КП «Кролевецька ЖЕК» Олександра Сущенка, вони працюють над очищенням прибудинкових територій та Кролевецької лікарні. До роботи було залучено 1 трактор та 11 чоловік двірників.

Як зазначив заступник міського голови Олег Шприндель, розчистка доріг від снігу координується й із відповідними депутатами за їх згодою, зокрема з ФОП «Ткаченко» співпрацює депутат міської ради від фракції «Європейська солідарність» Євген Тригуб, з ФОП «Дячок» – депутат від фракції «Наш край» Володимир Демченко.

«Майже всі мікрорайони міста охоплені увагою депутатів, зокрема за розчистку мікрорайону Андріївка відповідав депутат міської ради Еседуллах Ханалієв, а ось за мікрорайоном Подолове наразі не закріплено депутатів і є питання щодо координації роботи з розчищення снігу», – відзначив він.

Крім того, варто відмітити, що відновлено роботу GPS-навігаторів і рух комунального транспорту відслідковується.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: