Кролевецькі дзюдоїсти здобули медалі на турнірі у Ромнах

Спорт 13:19, 10.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

9 травня у Ромни відбувся відкритий обласний турнір КД «ОКАМІ» та СОО ФСТ «Спартак» з дзюдо.

Юні дзюдоїсти ДЮСШ «Олімп» Кролевецької міської ради вкотре продемонстрували силу характеру, витримку та жагу до перемоги. Кожен вихід на татамі — це результат щоденної праці, дисципліни та віри у власні сили.

Кролевчани показали такі результати:

– Коровʼяковський Назар — ІІІ місце (-42 кг, 2014–2015 р.н.);

– Лещенко Аліса — ІІІ місце (-36 кг, 2013–2014 р.н.);

– Поладич Артем — ІІІ місце (-55 кг, 2012–2013 р.н.);

– Тригуб Іван — ІІІ місце (-55 кг, 2014–2015 р.н.);

– Денисенко Назарій — V місце (-46 кг, 2012–2013 р.н.).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору