Кролевецькі дзюдоїсти здобули медалі на турнірі у Ромнах
Поділитися в
Копіювати посилання
9 травня у Ромни відбувся відкритий обласний турнір КД «ОКАМІ» та СОО ФСТ «Спартак» з дзюдо.
Юні дзюдоїсти ДЮСШ «Олімп» Кролевецької міської ради вкотре продемонстрували силу характеру, витримку та жагу до перемоги. Кожен вихід на татамі — це результат щоденної праці, дисципліни та віри у власні сили.
Кролевчани показали такі результати:
– Коровʼяковський Назар — ІІІ місце (-42 кг, 2014–2015 р.н.);
– Лещенко Аліса — ІІІ місце (-36 кг, 2013–2014 р.н.);
– Поладич Артем — ІІІ місце (-55 кг, 2012–2013 р.н.);
– Тригуб Іван — ІІІ місце (-55 кг, 2014–2015 р.н.);
– Денисенко Назарій — V місце (-46 кг, 2012–2013 р.н.).
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
