Кролевецькі фахівці взяли участь у конференції з питань первинної медичної допомоги
Поділитися в
Копіювати посилання
Як розповіли у Кролевецькому центрі первинної медико-санітарної допомоги захід був організований Бюро ВООЗ в Україні у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, НСЗУ за фінансової підтримки Європейського Союзу (проєкту EU Health Systems) та Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC).
Основні теми, які були розглянуті: розвиток та якість,покращення фінансування ПМД під час війни, цифровізація та кадровий потенціал.
«Висловлюємо щиру подяку організаторам за проведення конференції,за увагу до важливих тем , які сприяють розвитку первинної медичної допомоги», – йдеться у повідомленні на Фейсбук-сторінці ЦПМСД

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
