Кролевецькі легкоатлети доводять свою майстерність

Спорт | 09:38, 19.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в міській дитячо-юнацькій спортивній школі, 15-16 січня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ, дорослих та ветеранів.

У змаганнях взяли участь близько 500 учасників із Сумської, Харківської, Чернігівської, Херсонської, Черкаської, Запорізької, Дніпропетровської, Львівської, Рівненської, Луганської та Волинської областей, серед них 2 заслужених майстри спорту України, 8 майстрів спорту України міжнародного класу, 25 майстрів спорту України. Показали себе і учасники з Кролевця.

Так, серед чоловіків на дистанції 1500 метрів перше місце виборов тренер-викладач Кролевецької ДЮСШ – Костянтин Тельнов.  Наступного дня на дистанції 800 м. він фінішував сьомим.

Серед учнівської молоді приймали участь п’ять легкоатлетів Кролевецької ДЮСШ. Серед дівчат на дистанції 1500 метрів третє місце виборола Анастасія Іваницька (2004 р.н.) з результатом 5хв., 24 сек.,72 сот..

“Для дівчинки 2004 року народження – це сильний результат. Це норматив ІІІ дорослого розряду”, – прокоментував директор ДЮСШ Станіслав Холопцов.