Кролевецькі лікарі провели попереджувальну акцію протесту, адже можуть залишитися без зарплат

Медицина, Протести | 14:17, 10.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькій центральній районній лікарні, вчора, 9 жовтня, у рамках попереджувальних акцій протесту, відбулася зустріч профспілкового комітету та представників трудового колективу Кролевецької ЦРЛ з головою Кролевецької ОТГ Олександром Бобровицьким.

Подібні заходи проходили по всіх регіонах України. Під час зустрічі обговорювалися питання щодо погіршення соціально-економічного стану працюючих, зростання заборгованості із заробітної плати.

Незабезпеченість працівників лікарні по заробітній платі до кінця року – 4 мільйони 596 тисяч гривень. Це два місячні фонди. Кролевецькою ЦРЛ розроблено заходи з економії бюджетних коштів на суму 892,7 тисяч гривень.

Разом з тим, як зазначають у профспілковому комітеті, за 8 місяців поточного року Кролевецькою ЦРЛ до бюджету ОТГ було перераховано податку на доходи фізичних осіб у сумі 1651 тисяч гривень і до кінця року ще буде сплачено 770 тисяч гривень.

Тож, працівники лікарні звертаються до Кролевецького міського голови виділити субвенцію на заробітну плату з нарахуваннями у сумі 1273,3 тисячі гривень з метою покриття незабезпеченості з випалти заробітньої плати за другу половину вересня та авансу за жовтень.

У ході розмови голова ОТГ пообіцяв, що з перевиконання міського бюджету, він сприятиме у виділенні субвенції, на зменшення незабезпеченості із заробітної плати працівникам ЦРЛ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: