Кролевецькі лижники здобули нові перемоги

Спорт | 17:00, 31.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

У відкритій першості з лижних перегонів ДЮСШ М.Маміашвілі брали участь спортсмени з Конотопа, Бахмача, Батурина, Ямполя, Кролевця. Юні вихованці  ДЮСШ “Олімп” гідно представили Кролевеччину. Серед юнаків 2009-10 р.н  Антон Янович, з перших метрів загального старту захопив лідерство на дистанції 3 км вільним стилем і вже нікому не поступився. Саме завдяки своїй наполегливості спортсмен здобув перемогу на цій дистанції.

Серед юнаків середнього віку також призові місця здобули кролевчани Дємід Лехман  та Іван Мовчан, які на дистанції 5 км посіли відповідно ІІ і ІІІ місця. Богдан Стожок  у дорослій категорії в захоплюючій гонці на 7,5 км зі зміною лідерів втримався на третій позиції. Анна Бондаренко  посіла ІІІ місце у впертій боротьбі в категорії дівчат 2009-10 р.н.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.