Кролевецькі «мисливці на лисиць» знову серед переможців престижних змагань

Спорт 09:00, 16.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

З 11 по 14 червня в місті Шостка проходив чемпіонат України з радіоспорту (радіоорієнтування) та чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед ДЮСШ.

Від Кролевецької ДЮСШ “Олімп” в цих змаганнях взяли участь: у групі «Ч-12» Олександр Довгуля; в групі «Ч-14» Артур Пеца та Єгор Яценко; в групі «Ч-16»: Михайло Самойленко, Антон Хіблень, Богдан Домина; у групі юніорів виступав Костянтин Петренко.

Олександр Довгуля двічі став чемпіоном у вправах спринт і класична дистанція 3,5 МГц й двічі срібним призером у вправах радіоорієнтування та на класичній дистанції 3,5 МГц.

Артур Пеца був третім на класиці 144 МГц і другим на діапазоні 3,5 МГц. Михайло Самойленко завоював золоту медаль у вправі спринт. Антон Хіблень став срібним призером у радіоорієнтуванні.

Костянтин Петренко виборов перше місце в класичній дистанції 144 МГц і був третім у спринті. Єгор Яценко двічі став бронзовим призером у вправах спринт і класичній дистанції 3,5 МГц серед ДЮСШ. Богдан Домина здобув срібло в командному заліку у вправі радіоорієнтування серед ДЮСШ.

Також в складі спортсменів Сумської області виступали наші спортсмени з Кролевецької станції юних туристів Тетяна Федченко та Вікторія Ростальна, які в командному заліку в радіоорієнтуванні у групі «Ж-35» стали першими. Крім того, Тетяна Федченко в особистому заліку на діапазоні 3,5 МГц завоювала срібло. Команда Сумської області посіла друге місце, поступившись команді  з Києва.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.