Кролевецькі поліцейські розшукали зниклих дівчат
Безпека громадян 14:45, 7.03.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як ми повідомляли, правоохоронці розшукували двох дівчат, 18-річну жительку села Божок Кролевецького району та 14 річну жительку міста Кролевець. З 3 березня з ними не було зв’язку.
Сьогодні, 7 березня, у Кролевецькому відділенні поліції поінформували, що зниклих дівчат знайдено. Правоохоронці протягом доби розшукали їх і встановили місцезнаходження.
На даний час зниклі під супроводом співробітників Кролевецького ВП з міста Києва доставляються до місць мешкання.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
