Кролевецькі поліцейські, яких судять за хабар, заявили про відвід судді – розгляд справи перенесено

Суд | 15:25, 13.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Відкладено розгляд кримінального провадження відносно працівників секторів реагування патрульної поліції Кролевецького відділення поліції. Про це повідомили в Кролевецькому районному суді.

Так, 9 серпня, представником одного з обвинувачених було заявлено відвід головуючому з підстав, передбачених статтею 75 КПК, а саме, у зв’язку з наявністю обставин, що можуть викликати сумніви щодо неупередженості судді під час розгляду даного кримінального провадження.

Також, цього дня, у судовому засіданні двома іншими обвинуваченими було усно  заявлено відвід судді.

За поданням в.о.голови Кролевецького районного суду Моргуна О.В. від 09 серпня 2019 року судову справу за №579/1061/19, 1-кс/579/588/19 направлено для розгляду до іншого суду в межах юрисдикції Сумського апеляційного суду.

Наступне судове засідання відбудеться  після вирішення питання про відвід судді, про що буде повідомлено додатково.

Довідково: Працівники секторів реагування патрульної поліції Кролевецького відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області обвинувачуються в тому, що будучи службовими особами, висловлювали громадянам Н. та Л. прохання про надання неправомірної вигоди та в одержанні за попередньою змовою неправомірної вигоди за не складення протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ст..130 КУпАП та не притягнення до адміністративної відповідальності за ст..121 та 126 КУпАП.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: