Кролевецькі поліцейські знищують незаконні посіви наркотичних рослин

Кримінал | 15:35, 1.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили у Кролевецькому відділенні поліції, у рамках загальнодержавної операції під умовною назвою «Мак» поліція проводить заходи спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку і конопель, недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.

Так, з початку проведення заходів працівниками Кролевецького відділення поліції виявлено 2 факти вирощування незаконних посівів нарковмісних рослин – конопель. За даними фактами слідчим відділенням відкриті кримінальні провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 310 Кримінального кодексу України. Одне з них вже направлене до суду.

Також, Кролевецьким ВП відкриті кримінальні провадження за 5 фактами незаконного зберігання наркотичних речовин.

Поліцейські нагадують, що за незаконний посів маку та коноплі передбачені адміністративна та кримінальна відповідальність. Згідно зі ст. 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин чи конопель у кількості до 10 рослин – тягнуть за собою накладення штрафу до 1,7 тис. грн.. з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин.
Крім того, згідно зі ст. 310 Кримінального кодексу України незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин чи конопель у кількості від 10 до 50 рослин караються, зокрема, обмеженням волі на строк до трьох років.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: