Виговська

Кролевецькі правоохоронці перевіряють стан дотримання карантинних обмежень і попереджають про застосування до порушників штрафів та кримінальної відповідальності

Карантин | 12:02, 20.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 20 березня, працівники Кролевецького відділення поліції перевірили дотримання закладами торгівлі, зокрема і на ринках міста, а також серед громадян, стан дотримання карантинних заходів, введених з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Так, як наголошують у поліції,  згідно з постановою Уряду, з 12 до 3 квітня, по всій території України заборонено відвідувати заклади освіти, проводити масові заходи, у яких бере участь більше 10 осіб.

Також, заборонена робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування, торгівельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торгівельного та побутового обслуговування населення.

Дозволена робота лише закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торгівельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосування адресної доставки замовлень, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Усіх жителів Кролевецької громади попереджають правоохоронці про те, що недотримання введених карантинних обмежень загрожує їм адміністративною та кримінальною відповідальністю. Зокрема, штраф за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм може становитиме  від 17 тис. до 32 тис. гривень.

Фото ілюстративне

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: