Кролевецькі рушники доступні для жителей всього світу у віртуальному музеї

Культура | 16:18, 12.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 11 грудня, у Києві, на Всеукраїнській конференції “Імплементація конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини: підсумки та перспективи” 11.12.2018 р. м.Київ презентовано віртуальний музей нематеріальної культурної спадщини, де розміщений цілий розділ присвячений традиції  кролевецького переборного ткацтва.

“Наш заклад отримав сертифікат партнера проекту і книгу “Елементи нематеріальної культурної спадщини України”. Дякуємо Українському центру культурних досліджень і Сумському обласному науково-методичному центру культури і мистецтва за реалізацію прекрасного проекту”, – наголосили в музеї кролевецького ткацтва.

Проект «Створення віртуального музею НКС», що відбувається за підтримки Українського культурного фонду – є важливим кроком для популяризації культурних традиції України. У рамках проекту працівники УЦКД та науковці, які були залучені до виконання гранту, дослідили, відтворили та репрезентували спадок української культури – елементи, які внесено до Національного переліку нематеріальної культурної спадщини. Створення віртуального музею – це збереження знань, прийомів, технік, майстерності. Все це є важливим для подальшого поширення та розвитку цих традицій.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: