Кролевецькі школярі допомагали лісівникам садити ліс + Фото

 Поділитися

Поділитися в

У міжнародний день лісів, який за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН відзначається 21 березня, в Україні стартувала Всеукраїнська акція Держлісагентства “Майбутнє лісу в твоїх руках”. Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля 21 квітня. Щороку акція проходить під різними гаслами. У 2019 році  відбувається під гаслом “Ліси та освіта” з меседжем “Учись любити ліс”.

Метою даної акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень.

Так, днями  учні 8, 9 та 11 класів Кролевецького НВК № 6 разом зі своїми класними керівниками спільно з лісівниками Кролевецького агролісгоспу садили ліс в Ярославецькому лісництві в кварталі 17 виділі 21 на галявині. Спочатку лісівники агролісгоспу провели інструктаж, розповіли та показали дітям, як правильно садити однорічні сіянці дуба. Після цього школярі докладали максимум зусиль до посадки лісу. Вони віднеслися до цієї клопіткої роботи відповідально, старалися, щоб їхні дерева були правильно посаджені та гарно прижились. Спільно учасники акції висадили 3500 сіянців дуба на площі 0,7 га.

Цінність такого дня не в кількості посаджених сіянців, а в самій меті залучити дітей змалку до створення лісу. Той хто своїми руками посадив хоча б одне деревце ніколи його не зламає. Такі трудові уроки виховують у молодого покоління відповідальне ставлення до довкілля і повагу до лісівничої праці.

“Для нас важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості та загалом всім охочим взяти участь у створенні лісів, а також підвищити довіру громадян до діяльності лісогосподарської галузі. Відтворювати ліси – це основне завдання лісівників. І ми прагнемо, щоб люди знали про нашу роботу якнайбільше”, – підсумували лісівники агролісгоспу.

Адміністрація ДП «Кролевецького агролісгоспу» щиро дякує працівникам та вихованцям школи за плідну співпрацю та має надію, що висаджені дерева принесуть в майбутньому естетичне задоволення відвідувачам та стануть місцем відпочинку людей.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: