Кролевецькі школярі здобули призові місця на ІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
Поділитися в
Копіювати посилання
Кролевецькі школярі здобули у ІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Це свідчення наполегливої праці, допитливості, любові до науки та щирого прагнення пізнавати світ, наголосив міський голова Віктор Лехман.
Так, кролевчани здобули ІІ і ІІІ місця у інтелектуальних змаганнях:
- ІІ місце — Ілля Петрусенко, учень 10 класу Кролевецького ліцею № 3,
наставник — учитель біології Лариса Лисенко;
- ІІІ місце — Дарʼя Малахова, учениця 11 класу Кролевецького ліцею № 3,
наставник — учитель біології Юлія Авраменко;
А також учні Кролевецької гімназії № 1:
- ІІ місце — Нікіта Савченко, учень 8 класу;
- ІІІ місце — Дарʼя Пирлик, учениця 8 класу;
- ІІ місце — Олена Глушко, учениця 9 класу,
наставник — учитель біології Наталія Пирлик.
«Дякую педагогам за професіоналізм, мудрість і щоденну підтримку юних дослідників, а батькам — за віру в дітей, терпіння й турботу. Пишаємося вами — нашою надією, майбутнім громади й України! Бажаю не зупинятися на досягнутому, сміливо рухатися вперед і здобувати нові знання та перемоги», – зазначив міський голова Віктор Лехман.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
