Кролевецькі школярі здобули призові місця на ІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Суспільство 19:55, 24.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Кролевецькі школярі здобули у ІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Це свідчення наполегливої праці, допитливості, любові до науки та щирого прагнення пізнавати світ, наголосив міський голова Віктор Лехман.

Так, кролевчани здобули ІІ і ІІІ місця у інтелектуальних змаганнях:

  • ІІ місце — Ілля Петрусенко, учень 10 класу Кролевецького ліцею № 3,

наставник — учитель біології Лариса Лисенко;

  • ІІІ місце — Дарʼя Малахова, учениця 11 класу Кролевецького ліцею № 3,

наставник — учитель біології Юлія Авраменко;

А також учні Кролевецької гімназії № 1:

  • ІІ місце — Нікіта Савченко, учень 8 класу;
  • ІІІ місце — Дарʼя Пирлик, учениця 8 класу;
  • ІІ місце — Олена Глушко, учениця 9 класу,

наставник — учитель біології Наталія Пирлик.

«Дякую педагогам за професіоналізм, мудрість і щоденну підтримку юних дослідників, а батькам — за віру в дітей, терпіння й турботу. Пишаємося вами — нашою надією, майбутнім громади й України! Бажаю не зупинятися на досягнутому, сміливо рухатися вперед і здобувати нові знання та перемоги», – зазначив міський голова Віктор Лехман.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору