Кролевецькі спортсмени вкотре підтверджують, що вони серед найсильніших в області

Спорт | 20:55, 18.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

14 грудня смт. Краснопілля відбувся чемпіонат Сумської області з жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

Позмагатися приїхали спортсмени з  Глухова, Сум, Охтирки, Шостки, Коропа ( Чернігівська обл.), Котельви (Полтавська обл.) та Кролевеця.

За результатами змагань кролевецькі спорстмени вибороли багато перших та призових місць.

Так, серед ветеранів у ваговій категорії до 120кг І місце посів Сергій Лукаш (підготував спортсмена Руслан Мамутов) . Серед чоловіків до 74кг ІІІ місце зайняв Олександр Гутак.

Серед вихованців ДЮСШ “ОЛІМП”: 1-ї вікової групи серед дівчат І місце у ваговій категорії до 40кг – Єлизавета Демченко, у категорії до 72 кг І місце посіла чемпіонка України 2019 року – Дар’я Трубіцина; серед юнаків 1-ї вікової групи у ваговій категорії до 40кг І місце – Євгеній Ляшенко, до 66 кг І місце – Дмитро Клейзмерг; 2-ї вікової групи ваговій категорії до 53кг І місце – Антон Сусло, 3-ї вікової групи у ваговій категорії до 74кг ІV місце – Вячеслав Сахно.

В екіпірувальному дивізіоні І місце до 83кг – Олег Жижневський. Серед юніорів ваговій категорії +120кг І місце –  Дмитро Лобода, призер чемпіонату України серед юніорів, чемпіон України серед ВНЗ. Підготував вихованців тренер-викладач ДЮСШ “ОЛІМП” Денис Коноваленко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.