Кролевецькі спортсмени повернулися з Чемпіонату Європи у Болгарії з високими нагородами

Спорт | 19:16, 21.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Протягом чотирьох днів тривали запеклі змагання серед спортсменів з радіоспорту у Болгарському місті Приморско. Змагалися команди з Болгарії, Німеччини, Молдавії, Румунії та інші. Якби не пандемія коронавірусу, то представництво було значно більшим. У складі збірної України з радіоспорту, одними з провідних спорстменів на Чемпіонаті Європи виступили і вихованці Кролевецької ДЮСШ “Олімп” (тренер-викладач Сергій Щербань).

Більш ніж 120 спортсменів, у різних вікових категоріях, у різних вправах боролися за медалі. Так, у вправі радіоорієнтування 3,5 МГц Костянтин Петренко, у групі ч-16 став Чемпіоном з “золотою” відзнакою, а Антон Хиблень – бронзовим призером. Класична дистанція 145 МГц принесла Костянтину Петренку ІІІ місце, а вправа “спринт 3,5” подарувала Михайлу Самойленку (ч-16) титул Чемпіона, Антон Хиблень (ч-16) став срібним призером.

Артур Пеца, за словами тренера Сергія Щербаня, був дуже близький до призового місця і в радіоорієнтуванні, і в спринті, лише секунди вирішили результат і він зайняв четверте місце.

“Ми вдячні за підтримку Кролевецькому міському голові Олександру Бобровицькому, управлінню освіти, молоді спорту, культури та туризму міськради в особі начальника Наталії Дібрової. Також, поїздка і участь у Чемпіонаті Європи була б не можлива без спонсорів: Віктора Лехмана, Віктора Бика, Олександра Андрущенка, Олександра Слюсара, Романа Сердюка, Сергія Буйвала, Олександра Ракитянського, Сергія Камнева, Миколи Коваля, Віктора Оникієнка. Всі ці люди допомогли нашим спортсменам вкотре прославити Кролевеччину, отримати високі результати на Чемпіонаті Європи”, – сказав тренер спортсменів Сергій Щербань

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: