Кролевецькі силачі підкорили першість “Спартаківця”
Поділитися в
Копіювати посилання
18 травня, у Сумах відбулась відкрита першість ДЮСШ “СПАРТАКІВЕЦЬ” з класичного пауерліфтингу серед юнаків та юніорів, дівчат та юніорок.
На змагання приїхало позмагатися з Глухова, Путивля, Охтирки, Шостки, Сум та Кролевця.
Місто Кролевець представляли 13 спортсменами – вихованці ДЮСШ “ОЛІМП”.
Результати змагань серед юнаків : до 35кг 1-ї вікової групи І місце Євгеній Ляшенко,
до 40кг 2-ї вікової групи І місце Максим Скипочка,
до 49кг 3-ї вікової групи І місце Денис Зєнченко,
до 53кг 3-ї віковії групи І місце Антон Сусло, який ще й встановив рекорд області (присіданні та сумі триборства),
до 59 кг 3-ї вікової групи І місце Дмитро Саєнко та ІІ місце Вадим Панченко,
до 66кг І місце 3-ї вікової групи Дмитро Іваницький,
до 66кг ІІ місце 1-ї вікової групи Дмитро Ханасюк,
ІІІ місце 4-ї вікової групи до 74кг Олег Жижневський,
до 83кг ІІІ місце Андрій Єршов.
Серед дівчат 2-ї вікової групи І місце до 63кг Дар’я Трубіцина,
до 57кг 3-ї вікової групи І місце Софія Романюк.
Серед юніорів у ваговій категорії понад 120кг І місце та встановивши рекорд області в присіданні, становій тязі та сумі триборства пееремогу отримав Дмитро Лобода.
Підготував спортсменів МСУ тренер-виклада ДЮСШ “ОЛІМП” Денис Коноваленко.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
