Кролевецькі силачі продовжують встановлювати рекорди

Спорт | 10:52, 22.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вихідними у місті Суми на базі Інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету мені А.С. Макаренка відбувся Чемпіонат Сумської області з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу серед всіх вікових груп.

Зібралися найсильніші атлети області, щоб визначити найсильніших спортсменів для відбору на Чемпіонат України. Місто Кролевець представляв 15 спортсменій.

Результати змагань: серед юнаків у 1 віковій групі ваговій категорії до 40кг І місце Арсен Сорока, ІІ місце Мирослав Сорока, у 2 віковій групі ваговій категорії до 40кг І місце – Євгеній Ляшенко, ІІ місце – Степан Пастухов, ІІІ місце – Костянтин Гуменюк; у категорії до 49 кг – І місце Олексій Булах; категорії до 66 кг –  І місце Артур Бєлоусов; 3 віковій групі до 49 кг – І місце Павло Джураєв. Він встановив 7 рекордів області. До 53 кг – І місце Іван Гурін. Він встановив  3 рекорда області. У категорії до 59 кг ІІ місце Антон Павлов. У 4 віковій групі категорії до 59 кг – І місце Антон Сусло, до 83 кг – ІІ місце В’ячеслав Сахно.

В екіпірувальному пауерліфтингу серед юнаків категорії до 83 кг – І місце Олег Жижневський. Серед ветераній категорії до 83 кг – І місце Юрій Сусло. Серед юніорів у ваговій категорії понад 120 кг – І місце Дмитро Лобода. Він встановив 8 рекордів області.

Підготував спортсменів МСУ тренер-викладач ДЮСШ “ОЛІМП” Денис Коноваленко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: