Кролевецькі туристи вибороли першість на обласних змаганнях

Досягнення | 10:24, 24.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

23 червня на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю пройшов ІІ-й обласний (фінальний етап) Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців. Його учасниками стали 10 команд закладів освіти Сумщини.

Нашу громаду представляла команда в складі: Мирослава Бура, Анастасії Ковтун, Антона Діденка, Олександра Костецького, Ксенії Рудаковської, Єлизавети Кучерявої та Артемія Кучерявого. Керівники: Олена Єсипенко та Наталія Ахроменко.

Перша частина конкурсної програми проходила в онлайн форматі. Вона включала в себе такі види, як «Візитка команди», вікторина з історії України та «Творчі майстерні», у ході яких юні краєзнавці готували реферати з історичного, географічного, геологічного, екологічного краєзнавства та етнографії.

У ході фінального етапу туристи-краєзнавці пройшли випробування під час проходження експедиційним маршрутом, який включав такі види змагань: командна туристична смуга перешкод, екологічна майстерня «Знати, щоб зберегти», творча майстерня «Креативні музейні світлини» та пізнавальна інтерактивна гра «Подорожуємо Сумщиною».

За результатами двох етапів змагань команда Кролевецької станції юних туристів виборола почесне І місце.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: