Кролевецькі юні естрадні вокалісти – переможці Міжнародного фестивалю-конкурсу “Квітуча Україна”

Культура | 22:03, 27.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 27 квітня, у місті Київ пройшов перший етап благодійного ХVII Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості “Квітуча Україна”.

Близько 200 учасників, серед яких троє кролевчан, зібралися у Палаці культури Київського університету туризму, економіки і права, щоб продемонструвати свої таланти у естрадному та інструментальному мистецтвах.

Метою фестивалю – конкурсу є презентація творчих досягнень художніх колективів та солістів, створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, здорового духу змагання між художніми колективами і обдарованими особистостями, встановлення творчих контактів, обмін творчим досвідом, демонстрація майстерності, пошук нових форм і вдосконалення старих, зміцнення дружніх зв’язків дітей та молоді й фізичне оздоровлення дітей.

Чудові результати в даному фестивалі-конкурсі отримали  вихованці підготовчої студії “Мальви” РБК  (керівник Ніна Тищенко). Зокрема, І місце у номінації “Естрадний вокал” у 1 віковій категорії виборов Максим Сірош. Також, І місце у цій же номінації, але у другій віковій категорії отримав Данііл Ковальов. Дует у складі Єлизавети Піскун та Данііла Ковальова завоював ІІ місце у номінації “Естрадний вокал”.

Біля 10 годин змагань принесли кролевецьким дітям чудові зустрічі, яскраву шоу-програму і достойну винагороду, яку вони прямо зараз везуть до дому зі столиці.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: