Кролевецькі юні футболісти здивували всю область

Спорт | 19:50, 18.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

15-17 грудня в місті Суми відбувся відкритий обласний турнір “Новорічний” з футзалу серед учнів ДЮСШ 2009-2010 років народження. Про це повідомив директор РДЮСШ Станіслав Холопцов.

Організатором змагань виступила обласна Федерація футболу Сумщини. Турнір зібрав 16 команд з міст: Борисполя, Полтави, Глухова, Конотопа, Харкова, Северодонецька, Броварів, Сум. Кролевець представляли вихованці районної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер-викладач Артем Безверхий)

Команди були розділені на чотири групи, по чотири в кожній групі. З групи наші юні футболісти вийшли з першого місця, отримавши три впевнені перемоги над командами: “Барса-2009”-2 м.Суми (10:1), “Надія-2010” м.Тростянець (14:0), “Тигри-2010” м.Северодонецьк. Далі впевнена перемога в чвертьфіналі над командою “Барса-2009” м.Суми, 10:0. У півфіналі кролевчани зустрілися з командою міста Тростянець “Надія-2010”, рахунок 6:1 в нашу користь.

У фіналі зустрілися команди ДЮСШ міста Кролевець – “Молодь-2009” місто Полтава. Цю гру тренер-викладач нашої команди Артем Безверхий, прокоментував так: “Коли ми почали забивати у ворота суперника по 10-14 м’ячів за гру, мої колеги засумнівались, як діти 2009 року можуть показувати такий якісний футбол. Перевіряли кого хотіли, питали у дітей: дату народження, як звати батьків, вже дійшло до того, що батьки пересилали через VIBER фото закордонного паспорта дитини, але на всі запитання ми дали повну і достовірну інформацію. Колеги попросили вибачення. У фіналі коли ми грали з Полтавою, багато моментів не реалізували, перший тайм 0:0… У другому таймі вихід один на один нашого гравця Артура Пирлика з воротарем і травма стопи у Артура…, пенальті суддя не призначив, хоча фол воротаря був у штрафному… З рішенням судді не згоден. Без Артура команда ослабилась в нападі, то ж результат 0:2 на користь полтавчан”.

Все ж друге місце на такому топовому турнірі серед учнів ДЮСШ 09-10 р.н., в м.Суми – дуже потужний результат!

Дмитро Кушко – кращий воротар турніру,  Артур Пирлик – кращий гравець команди.

“Наших юних футболістів запрошують на навчання в Сумську “Барсу”. Все вирішують батьки… Кролевецька спортивна школа не рекомендує в такому юному віці передавати в іншу ДЮСШ, друга справа, якщо це ліцей чи спортивний інтернат, та як ми знаємо, до інтернату вступ від 12 років, тому часу достатньо”, – говорить Станіслав Холопцов.

Участь наших юних футболістів у турнірі високого рівня вдалося забезпечити завдяки спонсору команди, меценату, директору ПП “Кролевець Електросервіс” Юрію Зєнченку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.