Кролевецькі юні техніки провели “Зимовий Кубок СЮТ”

Освіта, Спорт | 19:55, 18.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькій Станції юних техніків, 15 грудня, на базі закладу проведено ІІ відкриті змагання з авіамодельного спорту (вільнолітаючі мінімоделі)  на “Зимовий Кубок СЮТ”.

Даний захід проведено з метою  популяризації авіамодельного спорту серед молоді,  стимулювання росту творчої, інтелектуальної, спортивно-технічної майстерності школярів, розширення мережі масових заходів  з авіаційного напрямку, організація змістовного дозвілля дітей та обміну досвідом роботи.

Змагання були організовані на базі СШ № 3 Кролевецькою СЮТехніків Кролевецької міської ради, за підтримки управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму  Кролевецької міської ради, Кролевецького ТСО України  та приватних осіб.

До програми змагань входила особисто-командна першість у класах:

  • метальний літак  «Колібрі»  –  запуск на дальність польоту  (розмах крил до 250 мм, вага моделі не більше 10 г);
  • метальний літак  «Лелека» – запуск на дальність та тривалість  польоту  (розмах крил до 460 мм,  вага не більше  20 г.);

Участь у змаганнях взяло  близько 50 спортсменів з 14 команд міст Сумської та Чернігівської областей:  зокрема з міст Кролевця, Конотопа, Сум, Глухова, Шостки, Коропа та с. Береза Глухівського району.

У довгій та напруженій боротьбі І місце – зайняла команда м. Коропа, Чернігівської області, ІІ місце – посіла  команда Глухівського міського центру позашкільної освіти, а ІІІ місце – отримала команда міста Конотоп.

Команда, яка зайняла перше місце нагороджена Кубком та дипломом І  ступеню. Команди, які зайняли II та III місце – дипломами відповідних ступенів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: