Кролевецькі шашисти вийшли у фінал Сумщини
Поділитися в
Копіювати посилання
У вихідні дні, 9-10 лютого, в Шостці пройшли змагання з шашок-64, відкритий чемпіонат міста та півфінал Сумської області.
Як повідомив керівник міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Віктор Альоша, в змаганнях взяли участь 25 учасників з Шостки та Кролевця.
За результатами турнірів, серед чоловіків перше місце зайняв І. Ліфер з Кролевця, друге – А. Лістунов, третє – М. Гончаров, четверте – М. Коваленко, п’яте – В. Зимовець (всі з Шостки). Всі п’ятеро і потрапили до фіналу.
Серед жінок перемогла Л. Шкребень, м.Шостка, друге місце у В. Диль, м Кролевець, вони вийшли в фінал змагань.
Фінал області з шашок пройде 23-24 лютого в Сумах.

Джерело: Шостка.INFO
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
