Кролевецької міською радою підписано меморандум про міжнародну співпрацю

Суспільство | 21:00, 24.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

18 лютого міським головою Віктором Лехманом було підписано Меморандум про наміри та співробітництво з інвесторами з Німеччини Наталією та Олафом Кнаппе (ESE Investment AG). Уже сьогодні, 24 лютого, іноземні партнери завітали до Кролевецької громади та презентували конкретні інженерні рішення та покроковий план дій. Вони мають наміри розпочати роботи  у березні-квітні за сприятливих погодних умов.

Під час зустрічі інвестори зауважили, що всі проектні, підготовчі та будівельно-монтажні роботи розраховані та готові до впровадження. Проте, було озвучено питання щодо отримання дозвільних документів, реєстрації підприємства, відкриття представництва на території Кролевеччини та залучення жителів громади до будівельних робіт. Зазначено, що в подальшому, на території Кролевецької громади будуть створені нові робочі місця.

Таким чином уже на першому етапі співпраці, в результаті залучення прямих іноземних інвестицій, має покращитися платіжний баланс. А саме: до бюджету Кролевецької територіальної громади очікувано надійде плати за оренду землі в розмірі 500 тис.грн. Також це дозволить запровадити на Кролевеччині використання сучасних технологій та управлінського досвіду європейського рівня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: