Виговська

Кролевецьку лікарню продовжують забезпечувати необхідним

Медицина | 13:25, 2.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Епідеміологічна ситуація на Кролевеччині стає більш напруженою. У зоні ризику – медпрацівники, що працюють з інфікованими на коронавірус земляками.

За словами лікарів, підтримку у забезпеченні засобами захисту надають представники влади, а також небайдужі люди, приватні підприємці, які об’єдналися в цей тяжкий час.

«Отримали від ПП «Ярослав» бязеві костюми – 100 шт., костюми з мембраної тканини 15 шт. очікуємо до кінця дня ще 20 шт. Захисні костюми Чернігівської текстильної фабрики – 50 шт.
На обласному рівні було розподілено та передано до ЦРЛ: маски одноразові 9 тис. шт., одноразові рукавички 2 тис. пар., респіраторів FFP2 – 50, пульсоксиметр – 1 шт., шприцевий дозатор – 1 шт., експрес-тести – 150 шт» – повідомили в Кролевецькій ЦРЛ.

Також медичні працівники висловили слова вдячності за  підтримку керівництву та працівникам фабрики ПП «Ярослав», керівникам Сумського обласного та районного штабів з протидії поширенню захворювання на COVID-19, керівнику ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» Олександру Андрущенко, керівнику ПП «АгроСпаське» Олександру Морозу та всім небайдужим, хто сьогодні допомагає в такий не легкий час для всіх нас.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: