Кролевецьку лікарню знову реорганізують

Влада, Медицина | 13:31, 23.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 22 жовтня, відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання.

Найбільш жваве обговорення викликало питання про реорганізацію КП «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Кролевецької міської ради шляхом приєднання до КП «Кролевецька лікарня» Кролевецької міської ради.

Багато з присутніх депутатів висловили занепокоєння щодо наслідків такого рішення, можливість його реалізації в період пандемії. Начальник відділу охорони здоров’я Кролевецької міської ради Наталія Срібранець відповіла на всі запитання та зробила наголос на якості надання медичних послуг, збереженні пакетів послуг, а отже і лікарні в цілому.

Також зачитала роз’яснення Національної служби здоров’я України щодо переходу сімейних лікарів та декларацій заключених з пацієнтами у разі об’єднання двох медичних ланок.

У результаті голосування рішення прийнято більшістю депутатів, троє з присутніх утрималося.

Крім того, прийнято кошти з Сумського обласного бюджету на придбання житла для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, у сумі 2 700 000 грн.

Також депутатами затверджено статут Кролевецької МТГ, утворено 16 старостинських округів на території Кролевецької міської територіальної громади (як передбачено законодавством, виходячи з чисельності населення) та затверджено на посади 16 старост, внесено зміни до структури апарату Кролевецької міської ради та її виконавчого комітету, розглянуто блок економічних, комунальних та земельних питань.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: