Виговська

Кролевецьку яблуню-колонію вже можна побачити в 3-D-турі від Google

Туризм | 15:15, 30.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 30 травня у Сумах представили результати кампанії «Цифрове перетворення Сумської області», яку реалізували Google Україна у співпраці з Сумською обласною державною адміністрацією.Про це повідомляє СТС.

Метою кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

Спеціально для кампанії розробники створили сайт «Мандруй Сумщиною» (https://discover.sm.ua/), де всі охочі зможуть знайти інформацію про найцікавіші місця в області. Цей сайт приєднається до вже представлених раніше проектів інших областей України на порталі https://discover.net.ua/

Завдяки 3D-турам на сайті можна здійснити віртуальну прогулянку Палацом Голіцина та садибою «Круглий двір» у Тростянці, побачити унікальну Кролевецьку яблуню-колонію віком 220 років, дослідити архітектурний комплекс православного чоловічого Софроніївського монастиря і відкрити для себе інші цікаві місця області.

Обравши на карті об’єкт, який вас цікавить, можна подивитися, що є поруч, і де можна зупинитися, контактну інформацію, а за допомогою опції «Моя подорож» на сайті легко скласти маршрут цікавими пам’ятками області, поділитися ним з друзями і запросити їх вирушити в подорож разом. Крім того, ви можете вибрати вже готові маршрути з рекомендованими до відвідання місцями.

Важливою складовою кампанії стала серія освітніх проектів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті. Також для місцевих журналістів спільно з Freedom House було проведено семінар з питань свободи слова. Члени Товариства місцевих експертів Google спільно з волонтерами із Сум під час семінару по роботі з Картами Google провели квест доступності, за результатами якого на Карти Google було нанесено багато соціально значущих об’єктів міста, а також позначено ступінь їхньої доступності для людей на візках.

Кампанія є частиною проекту Google «Цифрове перетворення регіонів України».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: