Кролевецьких школярів запрошують долучитися до фотоконкурсу

Конкурси, Освіта | 11:35, 6.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Ваша дитина любить фотографувати? Відвідує фотогурток нашого закладу? Ви є фотографом-любителем? Маєте гарні знімки України?

Центр позашкільної освіти  Кролевецької міської ради запускає конкурс фотографії рідної країни.

«У конкурсі можуть приймати участь усі діти віком від 7 до 17 років, для яких фотоапарат – не просто іграшка або засіб сфотографувати якісь певні моменти з життя, а й те ж саме, що пензлик для художника чи інструмент для музиканта. Ті хто любить фотографувати, хто вчиться помічати красу в нашому житті, оточенні, людях, в природі – цей конкурс для вас!» – повідомляють у Центрі позашкільної освіти.

Умови конкурсу!

Обов’язковою умовою це має бути авторське фото, а не з мережі інтернет. До конкурсу допускаються фото не тільки Кролевеччини, але й інших міст, містечок, сіл України. Опис фотографії вітається.

Фотоконкурс проводиться з 6 квітня по 15 квітня. Фото надсилайте в особисті повідомлення на сторінку Центру позашкільної освіти в соціальній мережі Фейсбук, оскільки вони будуть опубліковуватися на сторінці ЦПО Кролевецької міської ради з ПОЗНАЧКОЮ #ПозашкілляСумщини_ВСЕбудеУКРАЇНА .

Підведення підсумків  відбудеться 18 квітня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: