Кролевецький агролісгосп працює задля збереження лісових надбань Кролевеччини

 Поділитися

Поділитися в

У Міжнародний день лісів, який сьогодні відзначають працівники галузі, традиційно розпочинаються роботи з відтворення лісових ресурсів нашої Батьківщини. Активну участь у посадці та доповненні лісу беруть працівники ДП “Кролевецький агролісгосп”. І до свята, станом на 21 березня, вже заліснено 4,1 га зрубів.

Загалом у агролісгоспі, на 2019 рік заплановано посадити лісових культур на зрубах – 33,2 га, лісових культур на галявинах – 8,2 га, закладка шкілки новорічних ялинок – 0,9 га. Доповнення лісових культур планують виконати на площі 86,1 га

Планується висадити 390 тисяч штук сіянців берези повислої, сосни звичайної, дуба черещатого, дуба червоного.

Нагадаємо, 21 березня відзначають Всесвітній день лісів за роль і значення лісів та лісового господарства в житті суспільства. Цю традицію було започатковано в 1971 році під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства, на яких було обговорено важливість вміння цінувати значення власних лісових ресурсів. Так і зародилася ідея проголошення Всесвітнього дня лісів, яка одразу ж була підтримана Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО)

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: