Виговська

Кролевецький агролісгосп розпочав посадку лісу раніше

 Поділитися

Поділитися в

Весна для працівників лісового господарства відповідальний і насичений період. Адже, окрім охорони лісу, проведення повсякденних лісогосподарських заходів, активізується дуже важливий напрямок діяльності – посадка лісових культур.

Завдяки теплій ранній весні цьогорічна лісокультурна кампанія розпочалася раніше. І лісівники Кролевецького агролісгоспу , не гаячи дорогоцінного часу, взялися за відновлення лісу на зрубах.

“У цьому році планується посадити лісових культур на площі 21,0 га. Стовідсотково заліснюватимуться зруби минулого року. Для того, щоб охопити такі території, було вирощено 257 тисяч штук стандартних сіянців головних лісоутворюючих порід нашого регіону: сосни звичайної, дуба черещатого, дуба червоного”, – повідомляють на підприємстві

Так станом на 13.03.2020 року вже відновлено 3,6 га лісу, що складає 17% від плану. Також одночасно з посадкою лісу проводиться доповнення лісових культур. Вже доповнено 14,3 га, що становить 21% від
планових показників. У цей час проводиться сприяння природному поновленню на площі 18,2 га.

До цьогорічної весняної лісопосадочної кампанії залучено близько 20 чоловік з Кролевецького районного центру зайнятості, а також небайдужих громадян міста та району, які з задоволенням беруть участь в посадці лісу черговий рік поспіль.

Усі роботи пов’язані з відновленням лісу, закладкою розсадників працівники агролісгоспу планують закінчити до початку квітня, висаджуючи у декілька разів більше сіянців, ніж вирубується дерев. І так з року в рік.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: