Кролевецький будинок-інтернат об’єднав дві долі

Суспільство | 17:38, 16.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Кохання – найбільше чудо серед усіх чудес світу. Його не можна запланувати, воно не буває з примусу. Це надзвичайне почуття вривається в життя раптово, коли його не чекаєш.

Ось так трапилося із Сергієм та Наталією. Вони обоє проживають в Кролевецькому будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів, де познайомилися та закохалися один в одного.

Сьогодні ці закохані стали чоловіком та дружиною. Фахівці Кролевецького відділу реєстрації актів,вручаючи свідоцтва про реєстрацію шлюбу та вітаючи новостворену родину, запрошують їх відсвяткувати й річниці весілля, користуючись сервісом Мін’юсту #ДеньНародженняКохання.

Працівники відділу нагадують громадянам, що завдяки онлайн-послузі Міністерства юстиції України відтепер можна звернутися до органів державної реєстрації актів цивільного стану через веб-портал https://dracs.minjust.gov.ua, за допомогою якого вони мають змогу записатися на прийом, подати заяву на одруження, обрати день весілля, отримати кваліфіковану допомогу та здійснити інші дії, не відвідуючи для цього установ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: