Кролевецький комбікормовий завод отримає $ 8,5 млн кредиту за підтримки європейських партнерів

Інвестиції | 17:14, 22.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Райффайзен Банк Аваль у співпраці з Європейський банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) підтримують розвиток українського агробізнесу та розкриття його потенціалу. Одним зі спільних проектів у цьому напрямі стало залучення Кролевецького комбікормового заводу до угоди про розподіл ризиків, укладеної між двома фінансовими установами.Про це повідомили на сайті Банку Аваль

Завод належить до вертикально інтегрованої агропромислової групи, яка займається вирощуванням сільськогосподарських культур, наданням елеваторних послуг і торгівлею зерном.

У рамках цієї спільної транзакції Райффайзен Банк Аваль надає кредит до $8,5 млн, а ЄБРР бере на себе половину ризику за цим кредитом.

«Пишаємося, що саме наш банк одним із перших в Україні розпочав співпрацю з ЄБРР у сфері Risk Sharing, і саме клієнт Райффайзен Банку Аваль отримав фінансування за підтримки європейських партнерів. І йдеться не тільки про отримання грошей. Це можливість для бізнесу перейти на значно вищий рівень корпоративного фінансування та партнерських відносин із міжнародними фінансовими установами. Перший крок зроблено. Наразі плануємо розширення співпраці у даному напрямку та очікуємо на підписання нових угод найближчим часом», — зазначає Олена Михайличенко, керівник з питань корпоративного бізнесу Райффайзен Банку Аваль.

Кролевецький комбікормовий завод інвестує отримані кошти у придбання понад 100 вагонів-зерновозів, 13 нових вантажівок із причепами і мульчеру, що дозволить покращити операційну ефективність компанії та диверсифікувати її логістичні операції. Це фінансування сприятиме також оновленню існуючого парку вантажівок, що використовуються для перевезення сільськогосподарських культур.

Програмою розподілу ризиків передбачено, що ЄБРР братиме на себе ризики за кредитами, які Райффайзен Банк Аваль надаватиме компаніям, на загальну суму до €20 млн протягом наступних 3-х років. ПРР сприятиме збільшенню розмірів та строків погашення кредитів для компаній по всій країні.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році банк узяв на себе сукупні зобов’язання щодо надання майже €14,5 млрд у рамках 450 проектів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: