Кролевецький міський голова розповів про реконструкцію стадіону СШ №1

Інфраструктура | 13:21, 26.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький провів координаційну нараду щодо початку робіт із реконструкції стадіону СШ № 1, де вже проведено демонтаж старого оснащення.

Зокрема, як зазначив очільник Кролевця, реконструкцію стадіону було включено до президентської програми “Велике будівництво”, а домовленості про реалізацію даного проекту були досягнути ще за попереднього в.о. голови Сумської ОДА Ірини Купрейчик.

“Для нас сьогодні реконструкція даного стадіону не настільки актуальна, адже у нас готові проекти з утеплення ліцею № 3, який є опорним закладом, ремонту дитячих садочків, теплових та комунальних мереж міста, але нам сказали на одній із нарад – кошти виділять на стадіон. Ну стадіон, так стадіон”, – прокоментував Олександр Бобровицький.

Він підкреслив, що конкуренцію Кролевцю у питанні виділення державних коштів на новий стадіон складали Тростянець та Краснопілля, які за останні роки отримали значну підтримку від держави і реалізували багато проектів, тоді як наша ОТГ не отримувала нічого, зокрема і в частині виділення коштів із ДФРР.

“Я можу відкрито сказати, що в області Кролевець не сприймали, як місто, що потребує розвитку. Але все змінилося. За останні кілька років ми показали обласному керівництву, що маємо неабияку перспективу розвитку. Зокрема, в цьому переконалися депутати обласної ради, яких запросив до нас наш земляк Володимир Горох. Вони провели тут засідання і ознайомилися з підприємствами та інфраструктурою нашого міста. Змінився Президент, керінвицтво ОДА і я звернувся до нового керівництва області, щоб отримати кошти на школи, лікарню, але на той час був тільки стадіон. Ми переконали всіх, що потребуємо цих коштів, адже і наші підприємства сплачують великі податки, в тому числі і в державний бюджет”, – сказав міський голова.

Олександр Бобровицький, під час зустрічі, звернув увагу і на несправедливість в частині відбору проектів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету, зокрема з державного фонду регіонального розвитку (ДФРР): “Ми замовляємо проектну документацію, яка коштує не мало, зокрема на утеплення ліцею № 3 проект нам обійшовся в 100 тисяч гривень, а його не погоджують і ми пускаємо гроші на вітер, адже через кілька років проект вже буде не актуальним і його потрібно буде перероблювати. У місцевому бюджеті немає стільки коштів, щоб просто робити проекти в нікуди. Потрібно змінювати такий підхід”.

“Щодо реконструкції стадіону у СШ № 1, то ідея належить голові федерації футболу Кролевеччини Ігорю Жилі, проте без “лобістів” нічого б у нас не вийшло, зокрема в цьому питанні нам допоміг народний депутат України Андрій Деркач, який замовив слово перед керівництвом області і ми постійно тримали дане питання на контролі. Також, – продовжив міський голова, – в реалізації даного проекту нас підтримав директор Кролевецького комбікормового заводу Олександр Андрущенко, який за власний кошт зробить геодезію і перенесе усі комунікації, що проходять через стадіон. Оце я розумію допомога, не словом, а ділом”.

Також, Олександр Бобровицький, відзначив людей, що внесли значний вклад у те, щоб проект дістався Кролевцю – це екс-керівник обласного департаменту економіки Олександр Сітак та його заступник Віктор Радченко, які були на постійному зв’язку з керівництвом ОТГ, значно підтримавши місцеву владу в даному питанні.

Роботи з реконструкції стадіону в СШ № 1 виставлені у систему Прозорро, де буде вирішено, хто буде їх виконувати. Нагадаємо, на реалізацію даного проекту з державного бюджету передбачено субвенцію у сумі 4 мільйони 898, 6 тисяч гривень та співфінансування з міського бюджету Кролевецької ОТГ – 1 мільйон 141, 6 тисяч гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: