Кролевецький НВК № 6 відзначив 120-річчя

Освіта, Події | 17:28, 29.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

З нагоди ювілейної дати, 27 січня, в закладі проведені урочистості за участю керівництва району, міста, ветеранів педагогічної праці, учительського та батьківського колективів, громадськості, учнів, випускників, духовенства та спонсорів. Про це повідомляється на сайті Кролевецької районної ради.

Випускник закладу, Микола Авраменко, нині голова Кролевецької районної ради, перший привітав свою рідну альма-матір з визначною датою та нагородив Почесними грамотами ветеранів освіти та педагогічний колектив .

Голова Кролевецької міської ради Олександр Бобровицький  вручив директору закладу Віталію Сахнюку  сертифікат на 5,5 тисяч гривень для придбання компьютерної техніки.

Загалом, від присутніх гостей, на адресу «іменинниці» пролунало багато поздоровлень. Вітали і колектив закладу, дякували спонсорам, батькам та представникам влади за увагу до навчально-виховного комплексу.

Кролевецький НВК №6  –сучасний навчальний заклад, хоча має більш, ніж столітню історію. У 2018 році йому виповнилося — 120 років.

Історія навчального закладу складається з ряду етапів:

І етап – церковно-приходська школа.

ІІ етап – післяреволюційний період.

ІІІ етап – новий період (1948 – 1993 рр.).

ІV етап – новітній період (з 1993 р. – до наших днів).

Фото з сайту Кролевецької районної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: