Кролевецький районний суд проводить опитування щодо якості судових послуг

Суд | 12:28, 14.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

У рамках реалізації проекту «Проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування (КГЗ) в Чернігівській та Сумській областях» Кролевецький районний суд візьме участь у проведенні опитування учасників судових проваджень.

Як було підкреслено метою опитування за методом КГЗ є отримання інформації про стан задоволеності відвідувачів конкретного суду якістю судових послуг. Об’єктом опитування виступають громадяни, які є учасниками судових проваджень на момент опитування.

Завдання дослідження при цьому є:

– отримати загальне уявлення про якість роботи суду;

– виявити рівень задоволеності громадян умовами перебування в суді;

– оцінити повноту, ясність та доступність інформації для відвідувачів суду;

– оцінити дотримання термінів (своєчасність) судового розгляду;

– визначити, як громадяни сприймають якість роботи суддів та працівників апарату суду;

– визначити, як громадяни, котрі вже отримали судові рішення в своїх справах, сприймають мотивованість та зрозумілість судових рішень.

Керівник апарату суду Світлана Костель,  відзначила, що Кролевецький районний суд Сумської області готовий до проведення дослідження та націлений на ефективну роботу у співпраці з громадськістю.

Проект «Проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування (КГЗ) в Чернігівській та Сумській областях» реалізує Чернігівський громадський комітет захисту прав людини у партнерстві з громадською організацією «Північна правозахисна група» (м. Суми) за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: