Кролевецький Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав благодійну допомогу
Суспільство 13:43, 23.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці медичного закладу.
«Висловлюємо щиру вдячність організації Action contre la Faim (Франція) та американському народу за надану гуманітарну допомогу нашому закладу у вигляді телемедичного діагностичного комплексу, лікарських засобів та виробів медичного призначення.
Дуже приємно отримувати таку увагу та підтримку. Дякуємо за людяність, довіру, доброчинність та партнерство!»,- йдеться у повідомленні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
