Кролевецький Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав благодійну допомогу

Суспільство 13:43, 23.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці медичного закладу.

«Висловлюємо щиру вдячність організації Action contre la Faim (Франція) та американському народу за надану гуманітарну допомогу нашому закладу у вигляді телемедичного діагностичного комплексу, лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Дуже приємно отримувати таку увагу та підтримку.  Дякуємо за людяність, довіру, доброчинність та партнерство!»,- йдеться у повідомленні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору