Кролевецький Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав відзнаку «Орден Святого Пантелеймона»

Суспільство 14:51, 28.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Заклад отримав найвищу  відзнаку за професіоналізм та милосердя, відому як «Орден Святого Пантелеймона».

«Це результат щоденної праці всього колективу ЦПМСД. Дякуємо кожному і кожній за професіоналізм, людяність та відданість своїй почесній місії. Працюємо далі», – розповіли на Фейсбук-сторінці Центру ПМСД.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору