Виговська

Кролевецький центр первинної медико-санітарної допомоги реорганізований у підприємство

Медицина | 16:24, 22.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Згідно з рішенням депутатського корпусу районної ради, комунальним некомерційним підприємством став Кролевецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги, який до цього був комунальним закладом

Дана реорганізація здійснюється на вимогу законодавства,  щоб центр міг надавати людям послуги та співпрацювати з Національною Службою Здоров’я. Також, у рішенні районної ради вказано, що на меті є підвищення рівня медичного обслуговування населення, якості обстежень, діагностики та лікування захворювань мешканців Кролевецького району.

Тож, згідно з рішенням, була утворена комісія з припинення комунального закладу, у зв’язку з реорганізацією. Дана комісія має надати відповідні документи державному реєстратору для реєстрації рішення, розробити та подати на затвердження Статут комунального некомерційного підприємства, підготувати передавальний акт, попередити працівників комунального закладу про можливе вивільнення, забезпечивши дотримання їх соціально-трудових гарантій та вжити інші заходи, передбачені чинним законодавством.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: